اسباب کشیمقالات

اسباب کشی

بوسیله ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ بدون نظر
اسباب کشی

اسباب کشیستاره دهید

سوالات مهم قبل از اسباب کشی

اسباب کشی : با توجه به پیچیدگی و پر مشغله بودن فرآیند اسباب کشی;از خانه ای به خانه دیگر، شما یک دوره زمانی گیج کننده ای را تجربه خواهید کرد. نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد;و کارها چطور پیش می روند;و هر روز که میگذرد و به روز اسباب کشی نزدیک تر می شوید;استرس شما افزایش پیدا می کند.

هر بار که خواستید دست به اسباب کشی و حمل بار بزنید، تعدادی سوال هست که باید قبل از اقدام به جا به جایی از خودتان بپرسید.

با پرسیدن این سوال های اساسی;و پاسخ به آن ها;می توانید نگرش و برنامه ریزی بهتری;برای باربری و حمل و نقل خود;داشته باشید، که در نتیجه از استرس شما;کاسته می شود.

در اینجا سوالاتی مهم;قبل از جا به جایی توسط باربری تکبار نگهدار;با بهره گیری از سال ها تجربه;در زمینه حمل بار و اثاثیه;منزل برای شما تهیه شده است:

آیا زمان مناسبی برای اسباب کشی است؟

افراد به دلایل زیادی خانه خود را جا به جا می کنند;خانه در طول زمان و با تغییر تعداد افراد خانواده و وسایل کوچک یا بزرگ می شود، پیدا کردن موقعیت شغلی;در محل یا شهر دیگر، محل هایی که مناسب بزرگ کردن فرزندان نیستند، یا برای نزدیک شدن به فامیل.

پس اولین سوالی که پیش می آید این است که آیا زمان مناسبی;برای جا به جایی انتخاب کرده اید;و آماده بسته بندی و جمع کردن هستید؟

زمان;نقش حیاتی را در اسباب کشی بازی میکند، پس با خود فکر کنید که آیا زمان کافی دارید؟

اسباب کشی

اسباب کشی

آیا پول کافی برای جا به جایی دارید؟

همانطور که می دانید، این سوال اساسی ترین سوالی است که می بایست از خودتان برسید. می توانید تعرفه و قیمت حمل اثاثیه منزل را از شرکت ها استعلام بگیرید. و البته هر ارزونی بی دلیل و هر گرانی بی حکمت نیست. قیمت باربری به عوامل زیادی بستگی دارد شما می توانید این عوامل را در قیمت باربری اثاث منزل مشاهده کنید.

آیا خودتان می توانید اسباب کشی را سازماندهی و برنامه ریزی کنید؟

حتما شما می توانید کار جا به جایی را خودتان انجام دهید اما در نظر داشته باشید که اگر این کار را بخاطر هزینه اتوبار انجام می دهید، اسباب کشی و آسیب رسیدن به وسایل می تواند برای شما هزینه هایی خیلی بیشتر از هزینه باربری به وجود آورد.

اسباب کشی

اسباب کشی

آیا بهتر نیست از یک باربری حرفه ای استفاده کنید؟

زمانی که دنبال بهترین باربری می گردید بهتر است از تجربه های قبلی خود یا دوستانتان استفاده کنید. بهتر است به باربری حرفه ای با قیمت بیشتر اطمینان کنید تا اتوبار های ارزان که اصالتی ندارند، خصوصا زمانی که اشیاء قیمتی دارید. راه پیدا کردن بهترین باربری هم جستجو در اینترنت و استفاده از تجارب دیگران می باشد.

اسباب کشیقیمت باربری اثاثیه منزل چقدر است؟

در اغلب موارد افکار شما حول چیزهای درست و مرتبط با جا به جایی می چرخد و یکی از افکاری که شما را مشغول می کند قیمت باربری و قیمت حمل بار است. هزینه باربری چقدر است؟

تعرفه حمل بار بسیار متفاوت است و بستگی به عوامل زیادی دارد، فاصله تا مقصد ، تعداد اثاثیه و وسایل ویژه، تعداد طبقات و…

آیا نیاز به استعلام قیمت گرفتن از باربری های مختلف هست؟

حتما، شما می توانید از باربری ها و اتوبار های مختلف استعلام قیمت بگیرید. فقط این استعلام را از باربری های حرفه ای بگیرید.

این را اطمینان حاصل کنید;که در زمان گرفتن قیمت حمل اثاثیه تمامی موارد را بپرسید تا قیمت دقیق را بگیرید.

باربری و اتوبار
نوشته بعدی
مدیریت سایت

نویسنده مدیریت سایت

نوشته های بیشتر از مدیریت سایت