باربری و اتوبارمقالات

باربری و اتوبار

بوسیله ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ بدون نظر
باربری و اتوبار

باربری و اتوبار۱ (۲۰%) ۱ vote

خدمات اتوبار و باربری

باربری و اتوبار : متعهدیم که جهت ارائه ی بهترین خدمات ، کنار شما باشیم.

باربری و اتوبار تکبار نگهدار با سالها سابقه ی درخشان در باربری حرفه ای در تهران آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و محترم استان تهران به شرح زیر می باشد:

۱-  ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب – کارتن حمل لباس – کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس

۲- ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ – بابل رپ و کارتن های حجیم و محکم بصورت ۱۰۰% تضمینی

۳- بیمه ی کالا

۴- ارائه ی سرویس های مناسب حمل اثاثیه منزل، جهت اسباب کشی ادارات ، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

۵- ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس

۶- جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

۷- ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار

۸- ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

۹- خدمات انبارداری اثاثیه شما برای کوتاه مدت و بلند مدت

* ما همواره در تلاشیم تا خاطراتی ماندگار از یک اسباب کشی بی دغدغه را برایتان برجای گذاریم. *

حمل و نقل اثاثیه منزل

باربری و اتوبار تکبار نگهدار بزرگترین ومعتبرترین ناوگان حمل ونقل اثاثیه منزل ادارات وشرکتها  در کلیه نقاط تهران بصورت تضمینی  باکادری مجرب وپرسنلی جوان وخوش اخلاق و ورزیده.(سابقه ی درخشان ما را جویا باشید.)

اگر به دنبال بهترین خدمات وبهترین نیروهای حمل ونقل اثاثیه منزل هستید (بهترین هارو انتخاب کنید)

باربری و اتوبار

باربری و اتوبار

انجام خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه

حمل اثاثیه با توجه به نوع بار تغییر می کند. اینکه بار قابل حمل شما ماده غذایی است یا تجهیزات خشک و یا شکستنی بسیار متفاوت است. استفاده از تجهیزات مرتبط با نوع بار، حمل و نقلی متفاوت  را شامل می گردد. که این تفاوت در نوع بسته بندی، وسایل و تجهیزاتی که جهت بسته بندی آن در نظر گرفته خواهد شد و همین طور  نوع ماشین باربری نیز متفاوت می گردد. حمل اثاثیه باید به شکلی صورت گیرد که کوچک ترین ضربه و خدشه ای به بار و اثاثیه وارد نشده و در کمترین زمان ممکن ارسال گردد.

حمل اثاثیه منزل و نکاتی مهم درباره آن

حمل و نقل و ارسال وسایل و اثاثیه منزل از ترفندهای بسیار مهم به شمار می رود. چون راننده وسیله نقلیه باید به آدرس و مناطق کاملا آشنایی داشته باشد تا اسرع وقت بدون کوچک ترین اتلاف وقتی به آدرس  مورد نظر رسیده  و از دست اندازها و مکان هایی که باعث ضربه خوردن به وسایل می شود جلوگیری کند. حمل اثاثیه باید توسط افرادی صورت گیرد که دارای تجربه باشند. استفاده از ماشین های حمل و نقل مناسب بار نیز بسیار مهم است استفاده از باربرهای مسقف و سرپوشیده برای جلوگیری از گرد و غبار، آلودگی، نم و رطوبت ضروری است.  ایمن بودن وسایل بسیار ضروری است. اثاثیه منزل تا زمان رسیدن به مقصد توسط مسئول  باربری بیمه شده و این اطمینان به شما داده شده که وسایل شما دچار صدمه نخواهد شد.

باربری و اتوبار

باربری و اتوبار

باربری تکبار نگهدار

اتوبار تکبار نگهدار;با تکیه بر تجربه های درخشان;و همچنین کارکنان مجرب و زبده خود همواره تلاش می کند;بر کیفیت خدمات خود افزوده و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان گرامی خود عرضه کند.;اتوبار تکبار نگهدار از زمان تصمیم گیری برای اسباب کشی;با مشاوران متخصص خود در کنار شما خواهد بود;و تا جابجایی کامل وسایل شما را یاری خواهد کرد. اطمینان حاصل می کنیم که;همه خواسته ها و کیفیت مورد نظر مشتری فراهم آید. فرآیند های روزمره;مورد بررسی قرار می گیرند تا آموخته های خود را افزایش و بهبود ببخشیم. هر پرسنل در اتوبار تکبار نگهدار;وظایف خود را به خوبی می داند و آن را به خوبی انجام می دهد.تمام همکاران و پرسنل اتوبار منصف طی مراحل دشواری آزموده شده و از فیلترهای گوناگونی برای فعالیت در مجموعه عبور کرده اند پس ما به شما اطمینان میــدهیم که از خدمـــات رسانی ما ۱۰۰% راضی خواهید بود.

مدیریت سایت

نویسنده مدیریت سایت

نوشته های بیشتر از مدیریت سایت