خطرات حمل بارمقالات

حمل بار

بوسیله ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ بدون نظر
حمل بار

حمل بارستاره دهید

خطرات حمل بار توسط شما

حمل بار : اگر شما قصد اسباب کشی به محل جدیدی را دارید که با محل کنونی شما فاصله زیادی ندارد و فکر می کنید نیازی نیست وقتتان را صرف پیدا کردن باربری بکنید، و خودتان  تصمیم به جا به جایی وسایل میگیرید. و فکر میکنید تمام کار ها را می توانید انجام دهید همانطور که یک باربری خوب می تواند و دیگر نیازی به پرداخت نیست!

به هر نحوی که در آماده سازی اسباب کشی موفق نشوید تصمیم شما برایتان زیان بار تر از سود رسانی خواهد بود. انجام جا به جایی توسط خودتان، می تواند شامل صرف هزینه زیاد، آسیب دیدگی به خودتان و وسایلتان ، هدر دادن وقتتان و غیره شود.

دو دلیل عمده وجود دارد که مردم کار اسباب کشی را خودشان انجام می دهند، اولین مورد هزینه باربری و دومین مورد سختی پیدا کردن اتوبار مناسب است.

از دست دادن زمان

مسلما شما هیچ وقت نمی خواهید زمان خود را با دیدن اتوبار های مختلف و مقایسه آن ها هدر دهید. همیشه در ذهن داشته باشید که زمانی که صرف میکنید در نهایت برای شما نتیجه خوبی به دنبال خواهد داشت. و در نهایت شما نیاز به ماشین برای حمل وسایل سنگین و بزرگتان دارید.

باید زمانی را صرف کنید تا دوستان و فامیلی را پیدا کنید که در جا به جایی و بسته بندی به شما کمک کنند.

شما زمان زیادی (حداقل چند روز) لازم دارید تا وسایلتان را بسته بندی کنید، اما بسته بند های حرفه ای این کار را سریع تر انجام می دهند.

حمل بار

حمل بار

هزینه بیشتر

وقتی که تصمیم به اسباب کشی میگیرید تنها مسئله ای که ما را از گرفتن باربری باز می دارد، قیمت باربری می باشد. همانطور که می دانید در تمام خانه ها یخچال، مبلمان، میز و… دیگر وسایل بزرگ وجود دارد که حمل آنها نیاز به صرف هزینه بسته بندی و اجاره ماشین حمل بار دارد.

همیشه هزینه های پنهانی وجود دارد;که فکر آن را نمیکنید. مثل، اجاره خاور، وسایل بسته بندی، بیمه، تجهیزات حمل، سوخت، غذا و …  که همین موارد باعث می شوند;گاهی هزینه ی شما از استخدام باربری;بیشتر شود.

حمل بار

حمل بار

آسیب رسیدن به وسایل

آسیب رسیدن به وسایل، کاملا بستگی به مقدار وسایل شما;و مخصوصا;تعداد وسایل حساس شما دارد.

با توجه به سال ها تجربه، بسته بند های اتوبار یاد گرفته اند و سعی می کنند که بسته بندی وسایل را به گونه ای انجام دهند که حداقل آسیب به آن ها وارد شود.

آسیب رساندن به خانه

اغلب افراد خطرات و آسیب های حمل بار را تا زمانی که اتفاق نیفتاده است فراموش می کنند. یک باربری خوب با وسایل مخصوص حمل اقدام به جا به جایی میکند وتکنیک های حمل بار را بلد می باشد. پس آسیب رسیدن به وسایل، دیگر جای نگرانی ندارد.

آسیب رساندن به زمین، دیوار ها، لبه هایی مثل لبه میز، درها و… می توانند در جا به جایی آسیب ببینند;که هزینه تعمیرشان زیاد است.

آسیب دیدن خودتان

همانطور;که می دانید;حمل بار ریسک ها و خطرات زیادی دارد;و در اینجا به آسیب هایی که ممکن است;به شخص وارد شود;اشاره شده است.

برای اینکه آسیب به حداقل برسد:

بررسی کنید;که آیا;واقعا قابلیت جا به جایی بدون گرفتن باربری را دارید.

تا می توانید;از افراد بیشتری بخواهید;تا برای کمک به شما بیایند.

از تجهیزات حمل مناسب استفاده کنید. مسیر های حمل را خالی کنید

از تکنیک های بلند کردن صحیح استفاده کنید.

اسباب کشی
نوشته بعدی
مدیریت سایت

نویسنده مدیریت سایت

نوشته های بیشتر از مدیریت سایت