درباره ی ما

اتوبار و باربری نگهدار، با هدف ارائه خدمات باربری اسباب کشی فعالیت خود را آغاز نمود و در این راستا از کارشناسان دلسوز و پرسنل کاملا حرفه ای و خاور های مسقف مخصوص اسباب کشی استفاده نموده است. هدف باربری نگهدار ارائه هر چه بهتر سرویس های اسباب کشی و جابجایی منازل و شرکت ها و ادارات شما عزیزان می باشد. آماده ایم کلیه خدمات باربری و اتوبار را برای شما عزیزان ساکن استان تهران به عمل آوریم. باربری نگهدار مفتخر خدمات خود را چه از لحاظ مشاوره ، بسته بندی ،جابجایی بار و رساندن به مقصد و چیدمان را برای شما همشهریان محترم به عمل آورد. باربری نگهدار دارای مجوز از اتحادیه بوده و کلیه قیمت های خود را زیر نظر اتحادیه به مشتریان عزیز اعلام می کند مشاورین باربری نگهدار آماده اند با در دست داشتن رزومه کاری پر بار خود مشاوره کاملی از جابجایی را به شما بدهند تا شما در حمل اثاثیه منزل خود دچار مشکل نشوید. اتوبار و باربری نگهدار آماده است با کارگران حرفه ای و ورزیده و خوش اخلاق بار های شما را بدونه هیچگونه دغدغه ای به مقصدتان رسانده و رضایت شما را جلب کنند.

درباره ما

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

مشاوره

در هر نقطه از تهران هستید فقط کافیست با مشاورین باربری نگهدار تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بارز و بی نظیر اتوبار ما بهره مند شوید

خدمات شبانه روزی

کلیه خدمات ما به صورت شبانه روزی بوده و حتی در ایام تعطیل آماده ایم کار های شما را به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام دهیم.

هزینه

شرکت اتوبار و باربری نگهدار موظف است طبق نرخ های مقرر شده توسط اتحادیه ی باربری کشور نرخ های خود را مقرر کند. هدف رضایت مشتریان است.

کیفیت و خدمات

امروزه دیگر صحبت جا به جایی اسباب و وسایل از یک نقطه به نقطه ای دیگر (در سطح شهری و یا مسافت های طولانی تر و جا به جایی کشوری) مطرح نیست و مسئله مهم تری یعنی کیفیت و خدمات مطرح می باشد.اینکه شرکت باربری با چه خدماتی و کیفیتی وسایل شما را جا به جا کند بسیار مهم است بر اساس نتیجه گیری  کلی می توان گفت امروزه شرکت های باربری مانند سایر شرکت های خدماتی به جز حمل و نقل وسایل شما کار هایی همچون مشاوره در زمینه ی اسباب کشی ، بسته بندی کردن وسایل شما ، مشاوره در چیدن وسایل در مکان جدید و … را بر عهده دارد و مسئول انجام آن ها به صورت کامل و صحیح می باشد تا نیاز های مشتریان را پاسخگو باشد. 

این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری آماده است به صورت شبانه روزی خدمات خود را به شما ساکنین غرب تهران، شمال تهران، مرکز تهران، ارائه داده و یک اسباب کشی رویایی را برای شما به عمل آورد، اگر به دنبال یک اسباب کشی بدونه دردسر هستید باربری نگهدار در خدمت شما عزیزان می باشد.

درصورت تمایل در هرمنطقه از شرق ، غرب ، مرکز یا شمال تهران که هستید با یکی از شعبه های شرکت نگهدار تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت نمایید.

کارگران توانمند

باربری نگهداربا استخدام کارگران جوان و آموزش آنها در زمینه های بسته بندی اصولی اثاثیه و حمل وسایل سنگین توانمندنرین نیروی باربری را در اختیار دارد. باربری نگهداراثاثیه شما را به بهترین شکل ممکن و به صورت تضمینی جابه جا میکند.

بسته بندی اثاثیه

باربری نگهدار دارای تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل مانند کارتن های ضدضربه و ساک های مخصوص است. مرحله ی اول یک اثاث کشی موفق بسته بندی اثاثیه است که باربری نگهدار به بهترین شکل ممکن آن را انجام خواهد داد.

کامیون های مجهز

باربری نگهدار با داشتن کامیون های مجهز و متنوع باقدرت انتخاب بیشتری به شما عزیزان میدهد تا بسته به حجم اثاثیه خود کامیون مناسب را سفارش دهید و اثاث کشی خود را انجام دهید.باربری نگهدار به آسایش شما عزیزان می اندیشد.

دسترسی سریع

باربری نگهدار در سراسر تهران بزرگ دارای شعبات باربری است. شما عزیزان میتوانید نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود را پیدا کرده و با آن تماس حاصل فرماییدباربری نگهدار به صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما می اندیشد.